Kezdőkészlet amigurumi tanfolyamhoz
A kezdő amigurumi tanfolyamon a cél egy horgolt polip elkészítése. Ehhez az órán minden rendelkezésre áll. A tanfolyamhoz választható 1 gombolyag fonal és 1 horgolótű a kezdéshez.
Ez a csomag ennél több dolgot tartalmaz. A figurákat nem elég meghorgolni, tömőanyagra is szükség van, és a szálvégeket valamivel el kell dolgozni. Az otthoni, varrócérnákhoz való tű erre nem alkalmas. A horgolás során a szemeket, sorokat számolni kell, ehhez nyújt segítséget a szemjelölő, melynek használatát a tanfolyamon megtanuljuk.
Sok figurát biztonsági szemmel látunk el, ilyen is van ebben a csomagban. Ha nem biztonsági szemet használunk, hímezzük a szemeket, ehhez is találsz fekete fonalat a csomagban.
Kis adag tömőanyag is helyet kapott, ez néhány kisebb figurához elegendő.
Összefoglalva, minden egy csomagban, amire egy kezdő amigurumizónak szüksége van. Fonal, horgolótű, szemek, tömőanyag, tű az eldolgozáshoz, összevarráshoz, és szemjelölő a munka megkönnyítésére. A fonal, tömőanyag több darabhoz elegendő mennyiségű.
A fonalak színét a tanfolyam előtt, a rendelkezésre álló árnyalatokból lehet kiválasztani.